שלום לך יקרה,

שמי, אורית הלפגוטאני דולה, מדריכת קורסי הכנה ללידה בשילוב מיילדת ,רפלקסולוגית ומטפלת מוסמכת ברפואה משלימה בהתמחות היריון ולידה, מעסה נשים הרות. מלווה ותומכת בנשים לאורך ההיריון ובלידה. מדריכת עיסוי תינוקות והורות מאושרת לאחר הלידה. בעלת ניסיון למעלה מעשור.

אני אימא לשלושה (שתי נסיכות ונסיך) ומאוהבת במקצוע שלי! יותר ויותר מוצאת לאורך כל שנות ניסיוני בטיפול בנשים הרות שהצורך בליווי בלידה מתחיל הרבה לפני סוף ההיריון , נשים רבות זקוקות לתמיכה וליווי כבר משבועות מוקדמים יותר ואז הליווי בלידה היא סגירת מעגל מופלאה עבור אותן נשים, הידיעה שיש מישהי שגם מטפלת, תומכת וזמינה להן בכל דבר שהן זקוקות לו בהיריון ואף מלווה אותן בלידה מעניקה תחושת ביטחון בגוף שלהן וכמובן לבן הזוג שיודע שיש עוד אדם נוסף שיכול לעזור, לתמוך ואף להקל לאורך כל שלבי הלידה. אני תמיד מסבירה שדולה זה לא רק לאישה אלא גם לבן הזוג ולכן גם נותנת מקום מאוד גדול בהכנת בן הזוג ללידה.

בהיריון, כל טיפול מותאם לאישה במדוייק ועל פי צרכיה וכמטפלת ברפואה משלימה אני אוחזת במספר רב של כלי טיפול המשמשים אותי בליווי בהיריון ואף בלידה. הכלים שלי הם: רפלקסולוגיה, עיסוי בשמנים ארומתיים, פרחי באך, דמיון מודרך, הילינג ורייקי , צעיף לידה (ריבוזו), כדור פיזיו בצורת בוטן, נשימות, תנועתיות, הומאופתיה ואף טכניקות מעולם האימון Coaching וכל זה על מנת שאוכל ללוות ולתמוך בך בצורה המקצועית והרחבה ביותר.

אני מתמחה במעגל ההריון והלידה ומטפלת בנשים בהיריון בבעיות שונות כגון: סמיפיזיוליזיס (דלקת באגן), בצקות, כאבי גב שכמות וצוואר, מגרנות, איזון לחצי דם ורמות סוכר ועוד. כמו כן מטפלת בנשים הנמצאות בשמירת היריון בבית או בבית החולים, נשים הזקוקות לזירוז והשראות לידה משבוע 41 או מסיבות רפואיות.

בהכנה ללידה, אני מנחה בשילוב אחות ומיילדת מוסמכת קורסים קבוצתיים ואף פרטניים בקורסים הייחודיים הללו אנו מדריכות יחד נשים ובני זוגן כיצד להכין את הגוף מבחינה נפשית ופיזית ,להגיע מוכנים בצורה הטובה ביותר ללידה ולעבור אותה בקלות ובחוויה טובה והכי חשוב עם רצון ללדת שוב. ההכנה מיועדת גם לנשים המעוניינות ללדת בלידה אפידוראלית וגם בלידות טבעיות. אנו מכינות ללידה זוגות לקראת לידה ראשונה, ריענון ללידות חוזרות, הכנה לקראת לידה רגילה לאחר קיסרי קודם והכנה ללידת תאומים.

בנוסף להכנה ללידה יצרנו יחד אני ומיילדת מוסמכת מספר שירותים נוספים:

הליווי הטלפוני המיועד לנשים משבוע 37 ועד הלידה בזמינות של 24 שעות ביממה שבו תוכלנה לקבל מענה טלפוני בכל שאלה הקשורה לתחילתם של צירים, ירידת מים ועוד- הליווי הטלפוני מיועד לכל אותן נשים אשר אינן מעוניינות בליווי בלידה אך זקוקות לתמיכה ומענה מקצועי של מיילדת ודולה 24 שעות ביממה. השירות הינו ארצי. 

שירות מיוחד נוסף  חדש שאנו מעניקות לנשים שאני מלווה ולנשים שעברו אצלנו את קורסי ההכנה ללידה הוא ליווי פיזי בבית הלקוחה על ידי דולה ועל ידי מיילדת מהרגע שמתחילים צירים והדרכה ותמיכה מתי לצאת לבית החולים וכו.

מפגש בנושא תנועתיות לקראת לידה ראשונה או יותר- מיועד לכל מי שעברה קורס הכנה ללידה במסגרת בית חולים או קופת חולים ומעוניינת לרענן רק בנושא תנועתיות והתמודדות עם צירים. המפגש מתאים גם כריענון לקראת לידה חוזרת. 

בלידה, אני תומכת בך עם כל הידע ונסיוני הטיפולי בנשים ומלווה אותך ואת בן זוגך ברוגע ,בשקט ובסבלנות רבה לחוויה המרגשת ביותר בחייכם. הלידות שאני מלווה הן בבתי החולים באזור המרכז והשרון. אני מלווה לקראת לידה ראשונה, לידות חוזרות, לידות ויב"ק (לידה וואגינלית לאחר קיסרי קודם).

בנוסף מטפלת בבית חולים וולפסון בחדרי הלידה ובמחלקת אם ועובר ברפלקסולוגיה. מנהלת פורומים "היריון ולידה- תמיכה" בפורטל דולה, "היריון ולידה- הריוניות ומומחים מדברים" בפייסבוק, כותבת במאקו 9 חודשים, באתר מטרנה ובדף ערוץ הבריאות מאמרים בנושאי היריון ולידה, מרצה בבתי ספר לדולות בנושא רפלקסולוגיה בלידה וארומתרפיה ומדריכת עיסוי תינוקות ורפלקסולוגיה לקטנטנים. 

מנהלת קליניקה פעילה בראש העין ואף מגיעה אל בית הלקוחה במידת הצורך. מעניקה שוברי מתנה לטיפול לפני לידה, ולאחריה ,לימי הולדת וגם אם סתם מתחשק רק לפנק. בקליניקה ניתן למצוא נקודת מכירה של מוצרי דר קיי, שמנים מיוחדים ללידה בהכנה אישית, מתנות ליולדת, מחיר ייחודי על השכרת מכשיר טנס ללידה. הקליניקה מאובזרת בציוד- כדור פיזיו רגיל, כדור בוטן, ריבוזו וכו לתרגול בעת מפגשים עם יולדות ומלוויהן. 

לאחר הלידה,

מנהלת קליניקה הנקה בראש העין – בקליניקה אחות מיילדת ויועצת הנקה מטעם משרד הבריאות. הקליניקה נפתחת אחת לשבועיים ומסייעת ליולדות לאחר לידה בהנקה, במעבר למוצקים, בחזרה לעבודה ומעבר לבקבוקים ועוד.

בקליניקה בראש העין מתקיימות סדנאות עיסוי תינוקות בשילוב רפלקסולוגיה לקטנטנים מגילאי 3 שבועות ועד זחילה

טיפולי רפלקסולוגיה עד חודש לאחר לידה ושוברי מתנה לטיפולי פינוק לאחר לידה בבית הלקוחה (השוברים ניתנים למימוש עד 3 חודשים מהלידה)

אתם מוזמנים להיפגש איתי לפגישת הכרות וייעוץ שעליו אני ממליצה בחום על מנת שנבדוק יחד את החיבור ביננו  ומשם נתחיל את המסע המדהים שלנו יחד 🙂  – אני כאן בשבילכם 054-446-7996

בברכת לידה טובה!
אורית