מענה מקצועי של מיילדת ודולה 24 שעות ! 

אז החלטתם ללדת בלי דולה, וזה ממש בסדר ,אני תמיד אומרת את זה- לא לכולם מתאים שנכנס אדם נוסף לחדר לידה. ועדיין למרות שעברתם קורס הכנה ללידה וגם אם לא עברתם אחד כזה אתם יכולים למצוא את עצמכם ברגע האמת נכנסים ללחץ!! ושואלים את עצמכם לנסוע עכשיו או אולי עוד לא הגיע הזמן? ואם ניסע ויחזירו אותנו הביתה? כן פקק רירי או דימום אמיתי שמחייב בדיקה? ועוד כהנה וכהנה מחשבות תהיות והתלבטויות. 
לשם כך נוצר שירות "הקו הטלפוני האישי" שנותן מענה של מיילדת ודולה 24 שעות ביממה בדיוק לכל הרגעים הללו של ה"לפני" וכמובן בשביל השקט הנפשי שלכם!  

איך זה בדיוק עובד?

השירות מיועד לנשים משבוע 37, זהו שירות שבועי של 24 שעות ביממה שאתם מחליטים להפעיל אותו מתי שאתם זקוקים ,למשל התחילו צירים ואתם לא בטוחים מתי לצאת לבית חולים , האם מדובר בכלל בצירים , לא עשיתם קורס הכנה ללידה ואתם לא יודעים מה לעשות ברגע האמת, שאלות לגבי ירידת מים דימום או פקק רירי, כל שאלה רפואית שאתם מתלבטים לגביה וזקוקים לייעוץ מקצועי ומיומן ובעיקר למנוע מעצמכם את הנסיעה לבית היולדות מוקדם מידי- במילים אחרות השירות מיועד לכל שאלה תהייה ועניין החל משבוע 37 ועד כניסתכם לחדר לידה. היתרון הענק הוא שאתם מקבלים מענה משולב של מיילדת ושל דולה.

 איך מצטרפים לשירות ?

שולחים אלינו מייל אל: leida.modaat@gmail.com ומציינים במייל את בקשתכם לקבלת פרטים אודות שירות הקו הטלפוני האישי, אל תשכחו לצרף מספר טלפון בכדי שנוכל לחזור אליכם בהקדם. לאחר שתקבלו מאיתנו את כל הפרטים אודות השירות ועלותו ותרצו להצטרף יישלח אליכם מייל חוזר עם טופס הצטרפות ומספר שאלות אישיות החשובות לנו על מנת לתת לכם את השירות הטוב ביותר. תקבלו מספרי טלפון שאליהם תחייגו ברגע שתחליטו להפעיל את השירות ונפתח גם קבוצת ווטסאפ משותפת למענה רציף מאותו רגע למשך שבוע שלם. אנחנו מתחילות להיות זמינות עבורכם שבוע שלם 24 שעות מהרגע שהפעלתם את השירות. 

כדאי להירשם כמה שיותר מוקדם משבוע 37 כדי שנלמד להכיר אתכם כמה שיותר טוב וברגע שתצטרכו אותנו תפעילו את השירות וכמובן רק אז תחוייבו עבורו. ניתן לקבל פרטים גם בטלפון 054-4467996  

 

ליווי לטנטי